Opinie i referencje

Zobacz co o mnie mówią - nie tylko w branży ubezpieczeniowej!

Przemek wymyka się ze stereotypu tradycyjnego marketingowca (w dobrym tego słowa znaczeniu). Dobrze odnajduje się w obszarze sprzedaży i marketingu, dodatkowo popartych analityką. Doskonale rozumie procesy i potrafi je w sposób zdyscyplinowany realizować, szczególnie jeżeli chodzi o branże finansową. Idealnie rozeznaje się w obszarze ubezpieczeń i prowadzeniu działań marketingowych dla tej bardzo specyficznej grupy odbiorców. Jest też zdecydowanie osobą, która często wnosi do dyskusji ciekawy punkt widzenia. Gorąco polecam kompetencję Przemka. Poleciłem go kilku osobom, wszyscy chwalą świetną rekomendację! ​

Centrum Finansowo Usługowe Krzysztof Bajsztok

Wzorowa współpraca, dopilnowanie terminów i profesjonalne doradztwo. Gorąco polecam.

Kamil KurzakK&K Multiagencja

Polecam. Fachowiec e-commerce z dużą wiedzą i sporym doświadczeniem. Jeżeli startujecie z firmą i potrzebujecie wsparcia z reklamą w sieci to jest właściwy kontakt.

Cezary Gołębiewski- Ubezpieczenia na życie

Otrzymaliśmy profesjonalnie wykonaną stronę. Polepszyła się nasza widoczność w sieci. Polecam.

CU Szczekociny

CU Szczekociny

Przemek, to prawdziwy specjalista od prowadzenia mediów społecznościowych. Zaangażowany, pomocny. Cierpliwe wyjaśnia wszystkie kwestie. Otrzymałam konkretne wskazówki, które ułatwiają mi działanie w Social Mediach.Jego otwartość, podejście do współpracy jest bardzo profesjonalne. Szczerze polecam jego usługi.

Danuta Cholewka Doradca Ubezpieczeniowy Firma " Sukceso "

Przemek pomógł mi w aktualizacji technicznej bloga a następnie w przygotowaniu artykułów. Polecam jego usługi. Warto nawiązać współpracę.

Szkolenie z prowadzenia fanpage, z reklam i ustawienie reklamy jak najbardziej było przydatne, szczególnie, że przekazana wiedza i cenne wskazówki poparte są długoletnią praktyką. Nie wszystko wyczytamy z książek 🙂

Joanna Nowakowska

Petarda, wszystko profeska reklamy działały, chętny do pomocy I wyjaśnień, skóry do ewentualnych poprawek bez żadnych pretensji czy zażaleń 🙂 polecam !

Artur

Projekt i wykonanie strony internetowej oraz przygotowanie materiałów reklamowych (wizytówka, ulotka, folder i roll-up). Jestem zadowolony z efektów. Strona ma ciekawą szatę graficzną, którą zaproponował Przemek. Materiały reklamowe wyglądają profesjonalnie. Fajnie się współpracuje, Przemek uwzględnia wszystkie uwagi i nie zakończy projektu dopóki klient nie będzie w pełni usatysfakcjonowany

Wojciech Pietruszewski

energywaves.com.pl

Przyjemna i profesjonalna współpraca z Przemkiem. Responsywny, pomocny, proaktywny. Zamawiane treści na wysokim poziomie biznesowym, nawet w niszowych tematach.

Kancelaria Finansowa Rafał Sroka

kfrs.pl

W pełni profesjonalne podejście do klienta. Strona wykonana bardzo szybko i zgodnie z moimi oczekiwaniami. Wykonana strona zwiększyła sprzedaż dla firmy poprzez bardzo dużą przejrzystość i informacje zawarte na niej .

ASEQRACJA Arkadiusz Głuch

aseqracja.pl

Z Przemkiem współpracujemy już od ponad półtora roku. Poprzez cały ten okres jeszcze nie zdarzyło się, że kiedykolwiek zawiódł. W ciągu 7 lat działań z marketingiem współpracowałem z wieloma osobami lub agencjami, ale mogę wymienić tylko 3 osoby, które mógłbym polecić bez cienia wątpliwości. Wśród nich jest właśnie Przemek. Nasze działania aktualnie opieramy o e-mail marketing, content na blog a w następnych miesiącach poszerzamy je o kolejne, gdzie już wiem, że nie mam sie, o co obawiać, bo jestem w dobrych rękach. Z całego serca, szczerze polecam Przemka jako jednego z najlepszych spejalistów, jakich spotkałem!

Dawid Karcz - CEO Magical Shoes

Magical Shoes

Jeśli chcesz mieć porządną stronę internetową to tylko u Przemka! Świetny kontakt, bardzo dobre rozeznanie w temacie oraz szybka realizacja. Polecam!

Sebastian Radek Ubezpieczenia

Radek Ubezpieczenia

Pomogłeś mi w założeniu wizytówki Google, dzięki czemu moja firma wyświetla się lokalnie. A jak dzwonie, ludzie, którzy nie mają zapisanego mojego numeru widzą, że to ja! Bardzo jest to pomocne

Atama Therapy Zuzanna Chalecka

Atama Therapy

Kontakt

przemek@agentwsieci.pl

Scroll to Top