Cześć!

Z tej strony Przemysław Pająk, twórca strony Agent w Sieci.

Chcę opowiedzieć Ci dwa – trzy słowa o sobie. Jeśli będziemy współpracować, to dzięki temu będziesz mieć pewność, że Twoja marka osobista jest w dobrych rękach.

W ubezpieczeniach pracuję praktycznie od 18 roku życia. Jest to duża część mojej kariery, bo zarówno mój tata pracuje w ubezpieczeniach, jak i nawet babcia – chociaż jest już na emeryturze. 🙂

Pracę w ubezpieczeniach zaczynałem od wdrażania agentów i ,,owiec” do współpracy z Insurance Service Sp. z o.o. Start z grubej rury, ale byłem dobry ,,technicznie” więc szkolenie z X systemów nie sprawiało mi najmniejszego problemu. Zajmowałem się majątkiem i życiówką.

Później można powiedzieć, że próbowałem wszystkiego – od bycia agentem wyłącznym Generali Życie po kierownika zespołu w Compensa Dystrybucja.

Obecnie ubezpieczenia są u mnie na drugim miejscu, a skupiam się w pełni na tworzeniu ciekawych treści w Internecie.

Przemysław Pająk

Po co o tym piszę? W zasadzie to tłumaczy cały sens powstania Agenta w Sieci. 

Obecnie pracuję od ponad 3 lat w marketingu, głównie w reklamach, automatyzacji i marketingu. Pozycjonuję strony, tworzę skuteczne kampanie reklamowe oraz responsywne strony internetowe.

A Agent w Sieci łączy te dwie branże.

Dzięki temu wiem, jakie problemy na co dzień mają agenci ubezpieczeniowi, czego klienci szukają w Internecie i przede wszystkim – wiem co klikać.

A problem ,,co klikać” to jeden z najbardziej gryzących, bo systemy internetowe dla zabieganych ludzi nie są łatwe. Moim celem jest sprawić właśnie, żeby były łatwe.

Treści na moich stronach zawsze będą darmowe, wpisy, kursy video i e-booki mają pomóc Ci, jeśli chcesz budować markę samemu.

A jeśli nie masz na to czasu, to chętnie Ci z tym pomogę.

To co? Słyszymy się?

Kontakt

przemek@agentwsieci.pl

Scroll to Top