Konsultacje dla agentów, zespołów i firm

Podpowiem Ci, jak zdobywać więcej klientów w Internecie.

Wielokrotnie miałem przyjemność prowadzić konsultacje dla agentów ubezpieczeniowych i nie tylko. Sam uważam, że najlepiej prowadzić fanpage samemu – zwiększa to wiarygodność (która jest kluczowa w przypadku budowania marki na własnym imieniu), przyspiesza czas reakcji i daje większą swobodę w działaniu.

Nie każdy musi jednak wiedzieć, jak dokładnie używać wszystkich narzędzi Facebooka, jak stworzyć skuteczne grafiki, jak zmienić coś na swojej stronie. Właśnie tutaj pomocna będzie moja konsultacja – czy to dla osoby indywidualnej, czy dla zespołu.

Jak to działa? Bardzo prosto.

  1. Ustalamy zakres pomocy / konsultacji. Zaawansowane tematy mogą wymagać więcej niż jednej.
  2. Wybieramy dogodny termin spotkania (w takich przypadkach spotkania odbywają się online na Zoom / Google Meets).
  3. Działamy.
  4. Prawda, że proste?
konsultacje
Konsultacje na ZOOM z tworzenia fanpage dla zespołu Generali Wadowice.

Jaki może być zakres konsultacji?

Facebook / Instagram

Nie wiesz, o czym pisać na Facebooku? Chcesz zwiększyć zasięgi fanpage lub profilu na Instagramie? A może ustawienie reklam sprawia Ci problem? Te systemy to moja specjalność.

Pozycjonowanie

Jeśli masz swoją stronę, a nie wiesz, jak zwiększyć jej widoczność w sieci - powiem Ci, jak zrobić dzięki prostym i skutecznym sposobom.

Wizytówka Google

Wizytówka Google to według mnie jedno z najskuteczniejszych narzędzi komunikacji z potencjalnymi klientami - stwórzmy taką, która zajmie pierwsze miejsce na mapie!

Używanie narzędzi internetowych

Od tworzenia grafik przez pisanie postów za pomocą AI po analizowanie ruchu na stronie - prędzej czy później, warto poznać różne narzędzia w Internecie. Z moją pomocą, będzie to proste i skuteczne.

Inne kanały komunikacji

Jeśli chcesz zrobić ,,coś inaczej", ale jeszcze nie wiesz co - możemy porozmawiać o alternatywnych kanałach komunikacji. Newsletter, kanał na YouTube, TikTok? Zobaczymy!

Wszystkiego po trochu

Nikt nie mówi, że musimy skupić się na jednym temacie. Popracujmy kompleksowo i stwórzmy skuteczny marketing Twojego biznesu ubezpieczeniowego.

Finalna oferta zależy od Twoich potrzeb, ilości konsultacji, ilości osób oraz złożoności tematu. Tworzę ją dopasowaną w pełni do Twoich potrzeb – zupełnie jak Ty oferujesz polisy swoim klientom! 

Kontakt

przemek@agentwsieci.pl

Scroll to Top