Szkolenia dla firm i zespołów

Jeśli jesteś managerem zespołu, właścicielem agencji, osobą odpowiedzialną za szkolenia w towarzystwie ubezpieczeniowym – możemy wspólnie przygotować wartościowe szkolenie dla Twojego zespołu agentów.

Prowadziłem szkolenia zespołowe w formie online oraz na żywo, dla małych grup i dla większych. Stawiam nacisk na maksymalną przystępność szkolenia, bo wiem, że niektóre narzędzia internetowe mogą być bardziej skomplikowane lub trudno jest zrozumieć niektóre algorytmy.

Wspólnie ustalimy temat szkolenia, określimy potrzeby i wybierzemy najbardziej dogodną formę dla wszystkich – czy to online, czy na żywo, czy jednorazowo, czy w seriach.

konsultacje
szkolenia dla branży ubezpieczeniowej

Jakie szkolenia mogę poprowadzić?

Tematy dobieramy indywidualnie do potrzeb zespołu

Marketing ogólnie

Kompleksowe szkolenie obejmujące wiele kanałów oraz narzędzi, które można wdrożyć w zasadzie od razu po zakończeniu szkolenia.

Bezpieczeństwo w Internecie

Szkolenie o bezpieczeństwie, czyli jak zabezpieczyć swój komputer, jak zabezpieczyć dostępy do maili, social media i innych kanałów oraz jak rozpoznać oszustwa.

Reklamy na Facebooku

Dzięki pracy w agencji digitalk jako Senior Facebook Ads Specialist mogę przeprowadzić kompleksowe szkolenie z reklam na Facebooku - nie tylko z pozyskiwania leadów ubezpieczeniowych.

Finalna oferta zależy od ilości i czasu trwania szkoleń, materiału do opracowania, wielkości zespołu.

Kontakt

przemek@agentwsieci.pl

Scroll to Top