Portfolio

Portfolio podzieliłem dla Twojej wygody na kategorie. Tworzyłem wiele materiałów z różnymi firmami, agencjami oraz budowałem strony i inne kanały dla mnóstwa świetnych osób!

Artykuły

Case studies

Tutaj opisuję różne wartościowe współprace oraz przede wszystkim efekty, które osiągnąłem u danego klienta. Większość pochodzi z mojej współpracy z agencją marketingową digitalk, ale wkrótce uzupełnię je o nowe – prywatne.

Ponad 20 000 zł przychodu w 18 dni i 768% zwrotu z inwestycji w dniu premiery nowego jadłospisu

Jak 3-krotnie zwiększyliśmy sprzedaż i zmniejszyliśmy koszt zakupu o ponad 70% w trudnej branży oprogramowania antywirusowego

100 leadów miesięcznie z 30% konwersją na kursy! Zobacz jak przygotowaliśmy i wdrożyliśmy pełną strategię marketingową

Strony internetowe

Znajdziesz tu kilka stron, stworzonych przeze mnie od zera. Niektóre mniej, niektóre bardziej skomplikowane, ale wszystkie unikatowe i zgodne z życzeniami klientów. A jeśli chcesz mieć swoją stronę, odwiedź odpowiednią zakładkę w ofercie – tworzenie strony internetowej.

Przykład strony niezwiązanej z ubezpieczeniami. Zockiee.pl to sklep z asortymentem legowisk i akcesoriów dla psów. Od zera stworzyłem stronę, system sprzedaży i wprowadziłem produkty. Wszystko na bieżąco jest pozycjonowane za pomocą tekstów blogowych pisanych przeze mnie oraz innych narzędzi

Najnowsza i jedna z najbardziej zaawansowanych stron stworzonych przeze mnie. Zawiera kilkanaście zakładek z ofertą oraz rozbudowany formularz – również stworzyłem go od zera. Strona już była gotowa w wersji podstawowej, ale uległa znacznej przeróbce – dodane zostało ponad 60% nowych treści.

Strona, którą stworzyłem w dwóch językach. O tyle ciekawa, że praktycznie nie znam się na tematach, które na niej się znajdują, ale ścisła współpraca z właścicielem pomogła mi w stworzeniu ciekawej, ładnej i konkretnej strony.

Kolejny temat nie związany bezpośrednio z ubezpieczeniami. Akademia Treningu Bramkarskiego to duża strona ze sklepem, na której promujemy nabory i szkółki dla dzieci i młodzieży.

Kontakt

przemek@agentwsieci.pl

Scroll to Top